Konkurs

Odbierz prezent gwarantowany oraz zgarnij badanie mikrobioty jelit i inne nagrody przygotowane przez Instytut Mikroekologii

Zastanawiasz się czy diagnostyka mikrobioty jelit ma sens?
Kiedy warto ją wykonać?
Jakie daje korzyści?

Przygotowaliśmy zestaw nagród, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Opisz w kilku zdaniach, dlaczego histamina jest mediatorem o wielu obliczach.

Zgłoszenia

Administratorami danych są wspólnie Wydawnictwo Forum Media Polska oraz Instytut Mikroekologii. Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) w celu realizacji Konkursu, a nadto w celach marketingowych Instytutu oraz, jeżeli wyrazisz odrębną zgodę, w celach marketingowych Wydawnictwa. Możesz cofnąć swoje zgody na udziałów w Konkursie oraz zgody marketingowe w każdym czasie, jednak cofnięcie zgód nie wpływa na ważność dotychczasowego procesu przetwarzania danych. Twoje dane będziemy przetwarzali na okres niezbędny do rozstrzygnięcia Konkursu w dniu 25 września 2021 r., a po tym czasie w celach marketingowych do czasu wycofania Twojej zgody. Administratorzy wyznaczyli punkt kontaktowy pod adresem: Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań, kontakt do inspektora ochrony danych: inspektor@coreconsulting.pl. Masz prawo do żądania od każdego ze współadministratorów dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Możesz również złożyć skargę na proces przetwarzania do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

*pola obowiązkowe

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest badanie mikrobioty jelit KyberKompakt o wartości 420 zł! Możesz wygrać także książkę „Dysbioza jelitowa” wydaną przez PZWL lub webinar dotyczący holistycznego wsparcia w zespole jelita nadwrażliwego (IBS).

Ważny krok do zdrowia, odporności i dobrego samopoczucia!

Dlaczego warto wykonać badanie mikrobioty jelit KyberKompakt?

 • Sprawdza obecność bakterii i grzybów patogennych.
  Ich nadmiar powoduje dolegliwości, takie jak: biegunki, wzdęcia, gazy i może wymagać leczenia.
 • Sprawdza ilość bakterii prozdrowotnych.
  Są one odpowiedzialne za ochronę organizmu przed mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz prawidłowe działanie bariery jelitowej.
 • Ocenia stan mikrobioty jelitowej.
  Określa stopień zaburzeń ekosytemu jelitowego - dysbiozy jelitowej. Wskazuje, czy mikrobiota jest odporna na szkodliwe czynniki środowiskowe.
 • Otrzymujesz kompleksowy plan wsparcia zdrowia.
  Na podstawie badania mikrobioty jelit i wywiadu zdrowotnego przygotowywana jest propozycja probiotykoterapii – konkretne, przebadane klinicznie szczepy, dawka i czas stosowania.
 • Wsparcie pacjenta na każdym etapie.
  Nasi specjaliści są dostępni podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych i pomagają w doborze badań, a także interpretacji wyniku.