Konkurs

Wygraj badanie sprawdzające poziom stresu!

Twoi pacjenci skarżą się na problemy ze snem lub z porannym wstawaniem, a bez wypicia kawy nie są w stanie funkcjonować?
Czy często słyszysz od swoich pacjentów, że są ciągle zmęczeni i brak im motywacji?
Często chorują, odczuwają drażliwość i napięcie?

Może to wynikać z przewlekłego stresu!
Odpowiedz na poniższe pytanie i wygraj badanie sprawdzające poziom stresu:

Kto według Ciebie najbardziej potrzebuje wykonania badania kortyzolu i DHEA w kilku punktach doby?

Zgłoszenia

Administratorem danych osobowych w Konkursie jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Dane będą przetwarzane przez administratora w celu realizacji konkursu oraz w celach marketingowych.
Jeżeli wyrazisz zgodę na komunikację handlową ze strony Partnera Konkursu, udostępnimy mu Twoje dane osobowe podane w niniejszym formularzu. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane w związku z Konkursem znajdziesz w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkurs.

*pola obowiązkowe

Nagroda
Badanie AdrenalPrint

5-punktowy pomiar kortyzolu oraz 2-punktowy pomiar DHEA ze śliny, w tym pomiar tuż po przebudzeniu, co pozwala na dokładne określenie reakcji organizmu na poranny wyrzut kortyzolu. Indeks kortyzol/DHEA pozwala na ocenę równowagi pomiędzy tymi hormonami, a specjalnie opracowany algorytm pozwala na zakwalifikowanie pacjenta do trzy stopniowej skali dysfunkcji nadnerczy. Do wyniku jest załączona interpretacja ze wskazówkami dla pacjenta.