Pobierz bezpłatnie i przeczytaj dwa ciekawe teksty dotyczące przeprowadzki i aranżacji przestrzeni biurowej!

1. Przeprowadzka firmy od A do Z
Planujesz przeprowadzkę biura? Dowiedz się, jak w profesjonalny sposób zaplanować ten proces krok po kroku. Poznaj najczęstsze błędy popełniane przez firmy i dowiedz się, jak uniknąć przykrych niespodzianek. Jak współpracować z firmą doradczą?

2. Przestrzeń, która jest ambasadą pomysłów
Już we wrześniu szykuje się otwarcie zrewitalizowanego obiektu Adgar BIT, w którym deweloper przygotował aż trzy różne typy przestrzeni pracy dla najemców – od co-creatingu Brain Embassy, przez nowy koncept dla średnich firm BeYOURSeLF, po klasyczną powierzchnię biurową. O procesie rewitalizacji budynku oraz projektach, jakie przy nim powstaną, rozmawiamy z Eyalem Litwinem, dyrektorem generalnym Adgar Poland.

Zostaw swoje dane, a otrzymasz darmowe artykuły!

Imię i nazwisko*:
Nazwa firmy:
Numer telefonu*:
Adres email*:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.