NEWSLETTER
RENAULT
LISTOPAD 2016

Warning: Use of undefined constant akcja - assumed 'akcja' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /magazynflota.renault/index.php on line 30
Renault ZOE dla Lyreco

Polski oddział firmy Lyreco wzbogacił swój park o elektryczny samochód – Renault ZOE. To pierwszy elektryczny samochód we flocie Lyreco. W aucie, które trafiło do klienta, zastaniemy najwyższą wersję wyposażeniową Intens. Cechuje się ona pokaźną ilością elementów wyposażenia. Mowa tutaj m.in. o multimedialnym systemie R-Link Evolution, który dzięki dotykowemu ekranowi (o przekątnej 7 cali) oferuje dostęp do usług online. Renault R-Link łączy w sobie wiele przydatnych i pomocnych funkcji, m.in. nawigację satelitarną, radio czy bezprzewodowy system Bluetooth. Dodatkowo Renault ZOE dla Lyreco wyposażono w system wspomagania parkowania z kamerą cofania, czujnik deszczu i zmierzchu, a nawet podgrzewane przednie fotele.

Przekazane ZOE wyposażono w elektryczny silnik o mocy 88 KM (65 kW) i 220 Nm momentu obrotowego. W pełni naładowane auto przejedzie do 210 km według normy NEDC. Auto wyposażono w system „Range OptimiZEr”, który niezależnie od warunków drogowych poprawia zasięg Renault ZOE. Na pokładzie znalazł się również opatentowany układ ładowania Cameleon, który pozwala naładować akumulatory w czasie od 30 do 10 godzin. Wszystko przez pojedyncze gniazdo umieszczone pod logo Renault w przednim pasie. ZOE można ładować również ze standardowych gniazdek 230 V.

W 2017 r. w salonach zadebiutuje Renault ZOE z nowym akumulatorem Z.E. 40, którego zasięg wzrośnie nawet do 400 km (norma NEDC)!

Rosnąca sprzedaż elektrycznego Renault ZOE ma przełożenie na ogólne wyniki koncernu. Z analiz danych wynika, że po drogach całego świata jeździ już ponad 100 000 elektrycznych Renault! Z tego ponad 60 000 wspomnianego ZOE i kilkanaście tysięcy lekkich, elektrycznych czterokołowców Twizy. Samochody elektryczne przyszłością motoryzacji? Przestajemy zadawać sobie pytanie czy, lecz zastanawiamy się kiedy.

SPRAWDŹ CO JESZCZE MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TWOJEJ FIRMIE
Dołącz do nas: