NEWSLETTER
RENAULT
LISTOPAD 2016

Warning: Use of undefined constant akcja - assumed 'akcja' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /magazynflota.renault/index.php on line 30
Renault Pro+ Hanover

Pod koniec września 2016 r. w Hanoverze odbyły się targi samochodów użytkowych. Na niemieckiej wystawie nie mogło zabraknąć również stanowiska Renault Pro+, na którym odbyło się kilka ciekawych i ważnych premier.

Główną gwiazdą stoiska Renault Pro+ na wystawie w Hanoverze był najnowszy pick-up Renault Alaskan. Auto cechuje się przede wszystkim ładownością wynoszącą 1 tonę. Alaskan oferuje ciekawe wrażenia – dzięki nowoczesnej stylistyce, która nadaje mu indywidualnego charakteru, a także dzięki m.in. niesamowitym właściwościom, które można odkryć w terenie. Wszystko dzięki mechanizmowi różnicowemu o elektronicznie sterowanym poślizgu czy samoblokującym tylnym mechanizmie różnicowym. Auto może być napędzane jednym z pięciu silników: czterech diesli (2.3 dCi 160 lub 190 KM i 2.5 dCi 160 lub 190 KM) oraz 2.5-litrowym motorem benzynowym o mocy 160 KM. Wersje silnikowe będą udostępniane w zależności od rynku.

Podczas niemieckiej wystawy Renault zaprezentowało cztery typy zabudowy, które będą oferowane z Renault Alaskan. Mowa tutaj o ambulansie, pojeździe ratowniczo-gaśniczym, aucie z wysięgnikiem koszowym i pojeździe interwencyjnym.

Od czasu targów w Hanoverze Renault przygotowało specjalną ofertę dla klientów biznesowych Renault Pro+. Mowa tutaj o programie „Więcej mocy”. Dotyczy on trzech modeli Renault Pro+: Kangoo, Trafic i Master. Poprzez skorzystanie z tej oferty umożliwiamy klientom zakup wybranych modeli z silnikami o większej mocy za cenę tych ze słabszymi jednostkami. Szczegóły oferty „Więcej mocy” można znaleźć w salonach Renault na terenie całego kraju.

SPRAWDŹ CO JESZCZE MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TWOJEJ FIRMIE
Dołącz do nas: