NEWSLETTER
RENAULT
LISTOPAD 2016

Warning: Use of undefined constant akcja - assumed 'akcja' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /magazynflota.renault/index.php on line 30
Renault Business Plan

Rynek wynajmu długoterminowego rozwija się w dynamicznym tempie. Dlatego też Renault przygotowało specjalną ofertę dla swoich klientów, dzięki której zaoszczędzą pieniądze i czas. Zwłaszcza czas jest niezwykle cenny dla klientów biznesowych. Dlatego Renault stworzyło program Renault Business Plan, który może objąć zarówno małe, jak i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i wykonujące wolny zawód. Wszystko to w salonach Renault Pro+.

Formuła opiera się na leasingu operacyjnym i gwarantuje możliwość skorzystania z ulg podatkowych na tych samych zasadach – tzn. można wliczyć miesięczną ratę w koszty uzyskania przychodu oraz odliczyć podatek VAT od miesięcznej raty. Dzięki korzystaniu z programu Renault Business Plan jedna miesięczna płatność obejmuje czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie. W ten sposób klient nie musi się martwić o koszty ponoszone po zakupie samochodu oraz o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Wszystko znajdzie w ofercie Renault Business Plan. To wszystko tworzy szereg korzyści dla klienta.

Program Renault Business Plan składa się z trzech kroków. Wybór pojazdu i określenie sposobu finansowania, użytkowanie pojazdu i podjęcie decyzji o zakończeniu umowy. Przez cały czas trwania umowy klient ma pewność stałej wysokości raty, otrzymuje jedną fakturę za wszystkie świadczenia oraz znajduje się pod stałą opieką specjalistów Renault. Na koniec może zdecydować się na wymianę auta na nowe, na wykup użytkowanego pojazdu lub oddanie auta do dilera Renault Pro+.

Renault Business Plan to dedykowany program dla klientów biznesowych, przed którymi otwierają się nowe możliwości rozwoju poprzez bardzo korzystne użytkowanie samochodów Renault.

SPRAWDŹ CO JESZCZE MOŻEMY ZAOFEROWAĆ TWOJEJ FIRMIE
Dołącz do nas: