Warning: Use of undefined constant ile_uczestnikow - assumed 'ile_uczestnikow' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /magazynflota.eventy_old/functions/rejestracja.php on line 12

Warning: Use of undefined constant token - assumed 'token' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /magazynflota.eventy_old/index.php on line 10
Najważniejsze wydarzenia flotowe 2017

NAJWAŻNIEJSZE
WYDARZENIA
FLOTOWE 2017

1.

WYBIERZ WYDARZENIA,
którymi jesteś zainteresowany

Kobieca Flota

Kobieca Flota to ekskluzywne wydarzenie wyłącznie dla płci pięknej. Dwudniowy event w hotelu ze spa jest skierowany dla Pań, które zarządzają firmowymi car parkami. czytaj więcej... Program szkolenia przygotowujemy wyłącznie pod kątem codziennych problemów fleet managerek. Każda uczestniczka projektu może korzystać ze spa, basenu i klubu fitness. Cisza i piękno krajobrazu oraz znakomite szkolenie to niespotykane dotąd połączenie.

Galeria wydarzenia
 

Chcesz otrzymać najlepsze warunki uczestnictwa w ofercie przedsprzedaży?

Plebiscyt Fleet Awards

Plebiscyt Fleet Awards to jedno z największych wydarzeń flotowych w Europie. Składa się z trzech etapów: głosowania internetowego, Wielkiego Testu Flotowego oraz Gali czytaj więcej... Plebiscytu Fleet Awards. Podczas ponad trzech miesięcy zbierania opinii wybierzemy wspólnie najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe. Decyzje fleet managerów oraz wyniki Plebiscytu Fleet Awards Polska od lat przekładają się na decyzje zakupowe w branży i stanowią punkt odniesienia dla licznego grona osób związanych z rynkiem flotowym przy dokonywaniu zapytań i rozstrzygnięć ofertowych.

Flota Dostawcza
 

Flota Dostawcza - podczas tego wydarzenia dzielimy się z Tobą nowościami branżowymi z segmentu pojazdów użytkowych oraz bezcennego networkingu biznesowego czytaj więcej... wśród osób na co dzień zajmujących się autami dostawczymi oraz flotami mieszanymi. Profesjonalne szkolenie - doświadczona kadra ekspertów oraz Szkoły Bezpiecznej Jazdy przeprowadza szkolenie teoretyczne i praktyczne na specjalnie przygotowanych próbach! Świetna okazja, aby przetestować auta w próbach zwinnościowych manewrowych i skrętnych oraz podczas jazd miejskich.

Galeria wydarzenia
 

Praktyczna Akademia Forda

Praktyczna Akademia Forda to cykl spotkań skierowanych do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właścicieli, zarządców czytaj więcej... czy dyrektorów małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski. Akademia ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu optymalizacji kosztów floty oraz propaguje bezpieczną jazdę. Każdy z uczestników ma możliwość testowania na specjalnych obiektach, pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów, pełnej gamy modelowej marki Ford oraz poznania prawdziwych smaczków motoryzacyjnych w postaci Focusa RC, Forda Mustanga, samochodów specjalistycznych oraz nowości rynkowych.

Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów

Ogólnopolskie Szkolenie fleet managerów to największe dwudniowe spotkania fleet managerów w Polsce. Jeśli jesteś chłonny wiedzy, to koniecznie dołącz do grona uczestników! czytaj więcej... Do udziału zapraszamy zarówno fleet managerów z krwi i kości, jak i tych rozpoczynających tą fascynującą pracę. Ogólnopolskie Szkolenie fleet managerów to kultowe spotkanie branży flotowej. To nie miejsce na reklamowe triki i marketingowe wystąpienia. To okazja do nawiązania cennych kontaktów z gronem fleet managerów i osobami na co dzień zajmującymi się pojazdami.

Video wydarzenia
 

Chcesz otrzymać najlepsze warunki uczestnictwa w ofercie przedsprzedaży?

Gala Plebiscytu Fleet Awards Polska

Gala Plebiscytu Fleet Awards Polska 2017 to zwieńczenie kilku miesięcy pracy, głosowań, wyborów oraz ocen. Możesz wziąć udział w uroczystej kolacji, czytaj więcej... podczas której w podniosłej atmosferze redakcja magazynu „Flota” wraz z fleet managerami i przedstawicielami najlepszych firm branży flotowej wręczy najbardziej pożądane i charakterystyczne statuetki na rynku flotowym.

Galeria wydarzenia
 

Chcesz otrzymać najlepsze warunki uczestnictwa w ofercie przedsprzedaży?

2.

ZOSTAW SWOJE DANE, A W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI
otrzymasz informacje i najwyższy rabat na udział w naszych wydarzeniach.Imię i nazwisko*:
Nazwa firmy*:
Numer telefonu*:
Adres e-mail*:
Wielkość floty samochodów osobowych:
Wielkość floty samochodów dostawczych:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych. FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. zapewnia klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych.

Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowej przez FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.