BRAK MIEJSC!

Sprzedaż
zamknięta

BRAK MIEJSC!

Sprawdź

20 - 21 października 2017 r. Hotel Windsor | Jachranka nad Jeziorem Zegrzyńskim

DaysForDentists – Ogólnopolska Konferencja Stomatologów Praktyków

Stomatologiczny Ring i wykłady Live na ekranie – po raz pierwszy w Polsce

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Co otrzymasz zgłaszając się już teraz na Konferencję DaysFORdentists?

NOWOCZESNĄ WIEDZĘ PODANĄ W PRAKTYCZNY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB
MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI Z PRELEGENTAMI
Certyfikat uczestnictwa w konferencji dodatkowo w wersji anglojęzycznej

Program konferencji DaysFORdentists

service

LIVE STOMATOLOGIA

Absolutny hit konferencji – czyli wykłady puszczane „live” na ekranie. Jak na dłoni zobaczysz elementy zabiegów wykonywanych na żywo przez prelegentów podczas wykładów. Wszystkie metody i techniki oraz całe sekwencje ruchów na naszym ekranie.
 • Znieczulenia w stomatologii praktycznej
 • Ergonomia w gabinecie - wykład z udziałem fizjoterapeuty
 • Budowanie kolorów w stomatologii
 • Włókna syntetyczne w stomatologii zachowawczej
 • Nowe technologie wykorzystywane w gabinecie

Przerwa obiadowa

service

BAŚNIOWE MUSICALE WYSTĘP ZESPOŁU WOKALNO – TANECZNEGO AKADEMOS

service

RING STOMATOLOGIA

Jedyny w Polsce RING stomatologiczny – dwóch wykładowców, dwa światy, dwa punkty widzenia, dwie procedury leczenia. Wskażemy jak rozwiązywać konkretne problemy i dylematy kliniczne. Wykładowcy pokażą kiedy i jakie metody wykorzystać w zależności od sytuacji klinicznej. Musisz to zobaczyć!!!
 • Licówki ceramiczne vs. licówki kompozytowe
 • Leczenie jednoseansowe vs. leczenie wieloseansowe
 • Endo vs. implant – dylematy i skuteczne rozwiązania
service

PROGRESS STOMATOLOGIA

Czyli BLOK w całości poświęcony budowaniu praktyki. Pokażemy krok po kroku w co warto inwestować, z jakich materiałów i produktów warto korzystać oraz jak zwiększyć obroty swojego gabinetu.
 • Leczenie pod mikroskopem oraz skuteczne metody leczenia bez użycia mikroskopu
 • Medycyna estetyczna w stomatologii - kiedy i w co inwestować
 • Marketing gabinetu – od szyldu po komunikację z pacjentem
service

CASE STOMATOLOGIA

100% praktyki. Nasi prelegenci pokażą najciekawsze przypadki kliniczne z ich praktyki. Zwrócą uwagę na szczegóły, pokażą autorskie modyfikacje schematów leczenia oraz wskażą triki, dzięki którym można przejść przez konkretne przeszkody, czy pułapki zabiegowe.
 • Diagnostyka i leczenie bólu w stomatologii
 • Przypadki stomatologicznego leczenia dzieci
 • Wykonywanie zabiegów protetycznych – schematy i wybrane case studies
 • Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym
 • Wybrane przypadki kliniczne z periodontologii

Na konferencji DaysFORdentists spotkasz między innymi takich wykładowców jak:

Dr n. med.
Marcin Aluchna

Współpracownik Działu Kształcenia Podyplomowego WUM. Autor i współautor ponad 90 publikacji. Prowadzi wykłady z zakresu stomatologii estetycznej, odtwórczej i minimalnie inwazyjnej oraz pośrednich metod wykonywania wypełnień. Członek Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Dr n. med.
Agnieszka A. Pawlik

Absolwentka Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 2001 r. stypendystka Rządu Francji w dziedzinie periodontologii na Fakultecie Stomatologii Uniwersytetu w Nantes. Rozprawa doktorska, egzamin specjalizacyjny z zakresu paradontologii zdany z wyróżnieniem. Od 2001 r. prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę.

dr n. ekon.
Magdalena Szumska

Ekspert w zakresie zarządzania jednostkami medycznymi. Doktoryzowała się w 2004 roku z coachingu jako metody zarządzania zasobami ludzkimi w polskich szpitalach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończyła Institut de Gestion de Rennes IGR-IAE (Universitè de Rennes). Jest wykładowcą i doradcą biznesowym. Realizuje badania naukowe z zarządzania i marketingu. Autorka ponad stu publikacji z dziedziny zarządzania i relacji z klientem-pacjentem.

Dr n. med.
Maciej Mikołajczyk

Autor licznych prac naukowych z zakresu stomatologii dziecięcej i traumatologii stomatologicznej. Prowadzi również wykłady i szkolenia z zakresu technik minimalnie inwazyjnych i laseroterapii w stomatologii. Zajmuje się głównie stomatologią dziecięcą i endodoncją, jak również protetyką stomatologiczną

Dr n.med.
Jacek Smereka

lekarz medycyny, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, specjalista medycyny ratunkowej, adiunkt w Zakładzie Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, autor/współautor ponad 150 pozycji z zakresu medycyny ratunkowej, ratownictwa medycznego, redaktor 5 podręczników z medycyny ratunkowej i ratownictwa medycznego, tłumacz ponad 30 podręczników z medycyny ratunkowej, ratownictwa medycznego, anestezjologii i intensywnej terapii. Od wielu lat zajmuje się szkoleniami praktycznymi dla lekarzy stomatologów m.in. z zakresu stanów nagłych zagrożeń w gabinecie stomatologicznym.

dr n. med.
Piotr Okoński

Absolwent Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Od roku 1995 pracuje w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 2001 uzyskał specjalizację ze stomatologii ogólnej. Jest autorem ponad kilkudziesięciu publikacji z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki stomatologicznej oraz implantologii, które ukazały się drukiem w fachowych periodykach krajowych i zagranicznych. Autor ponad wielu prezentacji naukowych i wykładów dotyczących stosowania materiałów ceramicznych, wszczepów śródkostnych oraz konwencjonalnych metod klinicznych w protetyce stomatologicznej, wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych kongresach stomatologicznych. W latach 1998 - 1999 w ramach programu Tempus, uczestniczył w kursach implantologicznych w Szwecji i Belgii, dotyczących zastosowania śródkostnych wszczepów stomatologicznych w leczeniu protetycznym. W roku 2005 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2006 roku otrzymał nagrodę naukową trzeciego stopnia Rektora Akademii Medycznej w Warszawie. Również w 2006 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie Protetyki Stomatologicznej.Obecnie pełni funkcję adiunkta w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej i implantologii.

Prof. dr hab.
Mariusz Lipski

ukończył Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Uzyskał z wyróżnieniem specjalizacje – I° ze stomatologii ogólnej (1993) i II° ze stomatologii zachowawczej (1996). W roku 1998 otrzymał stopień doktora nauk medycznych, a doktora habilitowanego w 2007 roku. W styczniu 2012 r. Prezydent RP nadał Mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych. Jego dorobek naukowy obejmuje: współredagowanie podręcznika, rozdziały w 2 monografiach oraz ponad 200 publikacji krajowych i zagranicznych. Ponadto jest autorem lub współautorem wielu komunikatów naukowych przedstawionych m. in. podczas zjazdów zagranicznych w: Anaheim, Dallas, Honolulu i Filadelfii (USA), Monachium i Greisfswaldzie (Niemcy), Atenach (Grecja), Lublanie (Słowenia), Zagrzebiu (Chorwacja), Dublinie (Irlandia), Bangkoku (Tajlandia) i Wiedniu (Austria). Profesor Lipski kierował projektem naukowo-badawczym KBN. Jest laureatem 9 nagród Rektora PAM oraz 2 wyróżnień „Czasopisma Stomatologicznego”. W roku 2004 Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz firma Wrigley przyznały mu nagrodę za prace opublikowane w roku 2002 i 2003 (wspólnie z dr. K. Woźniakiem). Za działalność dydaktyczną, organizacyjną i naukową w PAM otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi. Jego zainteresowania naukowe to głównie leczenie endodontyczne zębów i stomatologia rekonstrukcyjna. Hobby – rower i podróże.

Dr n. med.
Katarzyna Brus-Sawczuk

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1992 roku i tam pracowała do 2001 roku jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W 1999 roku obroniła pracę doktorską, a w 2001 roku uzyskała stopień specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Od 2001 do 2014 roku pracowała w Zakładzie stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku adiunkta. Obecnie nauczyciel akademicki-adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi ćwiczenia i wykłady dla studentów, kursy dla lekarzy w ramach kształcenia podyplomowego, liczne wykłady na zaproszenie w Polsce i zagranicą. Autorka wielu publikacji głównie w polskich czasopismach branżowych a także kilku zagranicznych. Lubi prace z młodzieżą, od 2014 roku jest opiekunem Studenckiego Koła Naukowego. Od 1993 roku prowadzi prywatna praktykę stomatologiczną, specjalizuje się w zakresie leczenia endodontycznego pod mikroskopem a także stomatologii estetycznej.

lek. dent.
Sławomir Gabryś

Studia stomatologiczne ukończył w 2004 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od dziesięciu lat zajmuje się wyłącznie leczeniem kanałowym z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology. Od 2011 roku współpracuje z Działem Badawczym PTE. Od pięciu lat jest Opinion Leaderem firmy Poldent, z którą prowadzi autorski program szkoleń podyplomowych z endodoncji Endo Akademia. Autor i współautor licznych publikacji o tematyce endodontycznej m.in. w „Endodoncja w Praktyce”, „Poradnik Stomatologiczny”, „Medical Tribune”. Endodoncja to jego pasja, nie zawód.

Mgr inż.
Marcin Szumski

absolwent Politechniki Poznańskiej, lider projektów opartych m.in. o zarządzanie zespołami ludzi, wieloletni kierownik, wykładowca WSB w Poznaniu, właściciel firmy mLift.pl realizującej działania wizerunkowe: unikalne witryny www, kreowanie i lifting znaków i logo. Doradca biznesowy w zakresie organizacji przedsiębiorstw, marketingu i technologii informacyjnych. Prowadzi audyty i certyfikacje, coachingi i wykłady. Wdraża projekty usprawnienia organizacji pracy (systemowo i tradycyjnie) w klinikach i gabinetach medycznych oraz zmienia wizerunek w kierunku pro-klient (pacjent). Opiera wyniki swojej pracy na marketingowych i ekonomicznych wskaźnikach sukcesu

Kilka FAKTÓW

1 godz.
tyle średnio zajmuje jeden wykład, które wyposaży Cię w umiejętności na całe życie
2,3 zabiegi
po tylu wykonanych zabiegach zwraca Ci się cała kwota, którą zainwestowałeś w naszą konferencję
4 bloki
tematyczne, które dadzą Ci dostęp do wiedzy wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii
4 edycja
edycja konferencji DaysFORdentists
96%
uczestników naszych poprzednich edycji oceniło jakość naszych wykładów na najwyższą możliwą ocenę
100%
praktyki otrzymasz z każdego z wykładów
500 osób
zgromadziliśmy w 2016 roku, liczymy na więcej!
2017 rok
w którym organizujemy Święto Stomatologii po raz 6. z rzędu

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI DaysFORdentists?

 • Najlepsi eksperci w kraju - wśród nich m.in.: dr n. med. Marcin Aluchna, dr n. med. Katarzyna Brus – Sawczuk, dr n. med. Maciej Mikołajczyk, dr n. med. Jacek Smereka, dr n.med. Agnieszka Pawlik, dr n. med. Piotr Okoński, dr ekon. Magdalena Szumska

 • Największe polskie wydarzenie stomatologiczne w 2017 r. - konferencja zgromadzi ponad 500 stomatologów z kraju i zagranicy. Po prostu musisz tam BYĆ!

 • TYLKO U NAS: BLOKI tematyczne dające w 100% kompleksową wiedzę – rozwiązywanie dylematów klinicznych, warsztatowy charakter, przykłady z praktyki i efektywny rozwój gabinetu

 • Występ zespołu AKADEMOS – będziesz mógł za darmo uczestniczyć w koncercie i pokazie tańca

 • Nowoczesna wiedza podawana w praktycznych i zrozumiały sposób

 • Specjalnie przygotowany program – prace nad programem trwały kilkanaście miesięcy. Konsultacje, rozmowy oraz tysiące ankiet pozwoliły dopracować i wyselekcjonować najciekawsze tematy na rynku

 • Nasi prelegenci są przez Was oceniani - współpracujemy tylko z ekspertami którzy gwarantują najwyższą jakość

 • Indywidulane konsultacje - wszyscy wykładowcy będą do Twojej dyspozycji w formie indywidualnych konsultacji w trakcie trwania konferencji

 • Przyjemne z pożytecznym - uroki Jeziora Zegrzyńskiego, przyjazna atmosfera i wyjątkowe otoczenie hotelu, sprawią, że przyswajanie wiedzy będzie dla Ciebie czystą przyjemnością

 • Punkty edukacyjne – zdobędziesz tak potrzebne na koniec 2017 roku punkty edukacyjne

 • Międzynarodowy, prestiżowy certyfikat - na zakończenie konferencji każdy uczestnik otrzyma certyfikat jej ukończenia

 • Projektujemy doświadczenia także podczas odwiedzania stoisk Partnerów konferencji

 • Wszystkie materiały pod ręką - podczas konferencji otrzymasz program oraz wszystkie materiały konferencyjne i wykładowe. Będziesz mógł świadomie uczestniczyć w poszczególnych wykładach

 • Magia wielkiego ekranu - prezentacje najwyższej jakości w kinowym formacie sprawią, że bez problemu zobaczysz wszystko nawet z ostatnich rzędów

 • Przerwy kawowe i obiadowe, by każdy z uczestników zdążył spokojnie zjeść, odpocząć i w miłym towarzystwie napić się aromatycznej kawy

 • Budowanie środowiska – nieoceniona możliwość wymiany doświadczeń ze stomatologami z całej Polski

Najważniejsze informacje:

 • Termin:
  20 – 21 października 2017 r.

 • Miejsce:
  Hotel Windsor, Jachranka 75 Serock

 • Konferencja pod patronatem:

 • Opłata za udział w Konferencji:
  Cena standardowa: 659,00 zł netto

Konferencja odbędzie się Hotel Windsor, Jachranka 75 Serock

Sprawdź dojazd ze swojej miejscowości:

>

Windsor **** Hotel

Hotel Windsor**** jest położony w zaciszu parku sosnowego, w otoczeniu kompleksów leśnych w miejscowości Jachranka tuż nad Zalewem Zegrzyńskim. Prywatna plaża i przystań z możliwością wypożyczenia sprzętów wodnych, boiska do gier zespołowych. Wszystko zaledwie 35 km od centrum to największy kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyńskim. Oprócz Hotelu miejsce oferuje:
- Restaurację a’la carte Alice,
- Strefę FIT & SPA, w ramach której mają Państwo do dyspozycji:
 • Salę fitness
 • Zabiegi kosmetyczne na twarz
 • Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
 • Masaże relaksacyjne, specjalistyczne i częściowe
 • Hydroregenerację
 • Świat saun

Noclegi:

Jeśli chcesz nocować w Hotelu Windsor – wystarczy zadzwonić do hotelu (nr tel. 22 782 87 87) i podać hasło „Days4Dentists” – otrzymasz zniżkę.
Jeśli chcesz nocować w innym hotelu, poniżej przedstawiamy listę hoteli z okolicy z których możesz skorzystać:

JAK DOJECHAĆ?

Jachranka to wspaniałe i urokliwe miejsce. Czar i piękno zawdzięcza usytuowaniu nad Jeziorem Zegrzyńskim, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. Podpowiadamy jak bezproblemowo dotrzeć na miejsce:

samochodem

Jeśli będziesz jechać samochodem, to najlepiej dojechać:

Jeśli jedziesz z Warszawy:
Jeśli jedziesz z Trójmiasta:
Jeśli jedziesz z Łodzi:
Jeśli jedziesz z Poznania:
Jeśli jedziesz z Katowic:
Jeśli jedziesz z Białegostoku:

busem

Jeśli chcesz dojechać z Warszawy busem, to polecamy:

rowerem

A jeśli są z nami zapaleni rowerzyści, to zalecamy taką malowniczą trasę:

Pakiet uczestnika zawiera:

Udział we wszystkich sesjach


Wyżywienie: lunch i przerwy kawowe


Konsultacje z Prelegentami podczas wykładów


Materiały szkoleniowe


Certyfikat uczestnictwa

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Sprzedaż zamknięta. Brak miejsc.

Nie chcesz wypełniać formularza zamówienia?
Zostaw kontakt, a zapiszemy Cię na konferencję telefonicznie.

Najczęściej zadawane pytania:

Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.konferencja-stomatologiczna.pl . W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres BOK@forum-media.pl z informacją o chęci wzięcia udziału w konferencji
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego automatycznie generuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, jeśli takie potwierdzenie nie pojawi się, to prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta (BOK@forum-media.pl) i zgłoszenie problemu.
w przypadku zgłoszenia przez jeden podmiot więcej niż dwóch uczestników przysługuje rabat:
 • 3 osób - organizator udzieli 10% rabatu,
 • 4 osób - organizator udzieli 15% rabatu,
 • 5 osób - organizator udzieli 20% rabatu.
W przypadku jednorazowego zgłoszenia powyżej 5 osób możliwa jest indywidualna negocjacja cen uczestnictwa. W tej sprawie należy się skontaktować pod numerem telefonu 61 66 55 800.
Rabaty nie łączą się ze sobą.
Wszelkie zmiany dotyczące danych podanych do faktury należy wysłać drogą mailową pod adres BOK@forum-media.pl. Zmiany zostaną wprowadzone w ciągu 48 h.
Uczestnik ma prawo zrezygnować z konferencji w terminie do 30 dni przed datą konferencji. Osoba, która zapisała się i nie zrezygnowała z udziału w terminie do 30 dni przed datą konferencji, zostanie obciążona kosztami uczestnictwa, nawet jeśli nie wzięła udziału w wydarzeniu niezależnie od przyczyn, dla których nie dotarła na konferencję . Uczestnik, który nie wziął udziału w konferencji, otrzyma drukowane materiały konferencyjne oraz prezentacje multimedialne, na których udostępnienie zgodzi się prelegent.
Aby zmienić dane uczestnika konferencji należy wysłać wiadomość mailową pod adres BOK@forum-media.pl. W wiadomości proszę podać dane, jakie mają zostać zmienione, oraz numer klienta lub nazwę podmiotu zgłaszającego.
Każdy uczestnik otrzyma materiały składające się z drukowanych materiałów merytorycznych oraz prezentacji multimedialnych. Zapewniamy również długopis i notatnik. Po zakończeniu konferencji każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Zobacz, jak wyglądała ostatnia edycja:

PARTNERZY:

Partner Generalny:

Partner Medialny:

Partnerzy:
   

Opieka nad konferencją

Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się:

Andrzej Szymczak

tel. 602 262 054
mail: andrzej.szymczak@forum-media.pl

Współpraca

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu:

Sandra Pruss

tel. 603 155 378
mail: sandra.pruss@forum-media.pl