ENDO
w praktyce gabinetu

PRAKTYCZNY KURS EDUKACYJNY DLA STOMATOLOGÓW

Jeżeli chcesz:

Poszerzyć ofertę o nowe techniki leczenia endodontycznego z wykorzystaniem mikroskopu, jak i bez jego użycia
Wprowadzić unikalne rozwiązania
i autorskie modyfikacje sprawdzone przez dra Łukasza Suchodolskiego oraz
dra Macieja Mikołajczyka
Przećwiczyć poszczególne metody pracy w gabinecie, bez konieczności wyjazdów na kosztowne i czasochłonne szkolenia
To wybierz najkorzystniejsze rozwiązania dla swojego gabinetu zaprezentowane w ramach najbardziej praktycznego i kompletnego kursu na rynku!

Zobacz film prezentujący publikację:

Czym jest ENDO w praktyce gabinetu?

Każdy cykl kursu składa się z kompletu 5 tomów. Do każdego dołączono płytę DVD z filmami instruktażowymi i zdjęciami.

Każdy tom to 80 stron opracowań i ponad 200 kolorowych zdjęć śródzabiegowych. Zawiera szczegółowe omówienie diagnostyki, planowania leczenia, technik i metod pracy w gabinecie oraz leczenia trudnych przypadków.

Każda płyta to zestaw ok. 15 kilkuminutowych filmów instruktażowych, stanowiących uzupełnienie części papierowej. Na płycie DVD wszystkie opisywane techniki leczenia, sposoby pracy z narzędziami, kluczowe momenty wykonywania zabiegów i prowadzenie diagnostyki pacjentów, prezentacja pracy z mikroskopem, jak i bez jego użycia.

Kurs daje możliwość zdobycia 30 punktów edukacyjnych
w ramach jednego cyklu.

Spis treści:

Dlaczego warto ?

  • Zyskasz dostęp do szczegółowo omówionej diagnostyki, planowanego leczenia, technik i metod pracy w gabinecie oraz leczenia trudnych przypadków

  • Zobaczysz ponad 200 kolorowych zdjęć śródzabiegowych i zapoznasz się z opracowaniem teoretycznym do każdej
    z płyt DVD

  • Otrzymasz płyty DVD z filmami instruktażowymi stanowiące uzupełnienie części papierowej

  • Dostaniesz CERTYFIKAT ukończenia kursu, a wraz z nim aż 30 punktów edukacyjnych.


Płatność:

Każdy cykl kursu ENDO w praktyce gabinetu został podzielony na 5 równych części. Z każdą częścią otrzymasz odrębną fakturę na kwotę 202,28 zł netto (+ koszty wysyłki, każdorazowo 11,95 zł netto), płatność co 2 miesiące. Jeśli wybierzesz rozliczenie w tej wersji to co 2 miesiące wyślemy do Ciebie 1 płytę i 1 książkę zgodnie z kolejnością w wybranym cyklu.

Możesz także zamówić wybrany cykl kursu w całości – wtedy komplet materiałów otrzymasz w jednorazowej przesyłce z fakturą za wybrany cykl. Koszt jednego cyklu to 1011,38 zł netto (+ jednorazowe koszty wysyłki 29,95 zł netto).


Autorzy:

Dr n. med. Łukasz Suchodolski

Ukończył studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2000 - 2002 był objęty Indywidualnym Tokiem Studiów z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej. W latach 2003 - 2006 był asystentem w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Łodzi. W 2007 roku obronił pracę doktorską poświęconą badaniom nad nowoczesnymi materiałami używanymi do leczenia endodontycznego. Jego dotychczasowy dorobek stanowi 6 publikacji, 11 doniesień zjazdowych oraz ponad 20 wystąpień na zjazdach Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) oraz konferencjach Studenckich Towarzystw Naukowych (STN). Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE).

Dr n. med. Maciej Mikołajczyk

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2008. Autor licznych prac naukowych z zakresu stomatologii dziecięcej i traumatologii stomatologicznej. Prowadzi również wykłady i szkolenia z zakresu technik minimalnie inwazyjnych i laseroterapii w stomatologii. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Łodzi. Zajmuje się głównie stomatologią dziecięcą i endodoncją, jak również protetyką stomatologiczną. Jest członkiem międzynarodowego towarzystwa laseroterapii stomatologicznej SOLA (Society of Oral Laser Applications) oraz członkiem PTS.


Formularz zamówienia:

 

Zaznacz produkty, które chcesz zamówić:

Podaj swoje dane:

Dane kontaktowe osoby zamawiającej:

Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon kontaktowy*
Stanowisko
Uwagi

Dane do faktury:

Kod pocztowy*
Ulica i nr domu/nr mieszkania*
Miejscowość*

Dane do faktury:

Firma*
NIP*
Miejscowość*
Ulica i nr domu/nr mieszkania*
Kod pocztowy*

Administratorem Twoich danych będzie Forum Media Polska sp. z o.o. ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu realizacji zamówienia oraz komunikacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na komunikację handlową pisząc na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

* pola wymagane

Płatność na podstawie faktury VAT. Cena nie zawiera podatku VAT i refakturowanych kosztów wysyłki. Każdy tom to 80 stron treści, format A5. W celu zachowania ciągłości w doręczeniu kolejnych części kursu przedłużenie następuje automatycznie i nie wymaga składania oddzielnego zamówienia – wraz z ostatnią płytą cyklu zamieszczamy informację o zbliżającym się przedłużeniu a w razie konieczności rezygnacji należy w przeciągu 14 dni od otrzymania wiadomości przesłać rezygnację na adres bok@forum-media.pl.