logo

Katalog produktów PREMIUM Wydawnictwa Forum Media Polska

Jeśli posiadasz kod rabatowy, wybierz interesujące Cię czasopismo, przejdź na jego stronę internetową i tam złóż zamówienie, wpisując posiadany kod.
Pierwsze na rynku specjalistyczne czasopismo kompleksowo omawiające zaburzenia behawioralne psów i kotów, plany treningowe i postępowanie dietetyczne. Skierowane jest do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii.
Przejdź na stronę
Ideą przewodnią magazynu jest dostarczanie nauczycielom profesjonalnych informacji i nowości z zakresu nauk przyrodniczych oraz sprawdzonych rozwiązań i narzędzi podnoszących efektywność nauczania.
Przejdź na stronę
Magazyn skierowany do poszukujących wiedzy sportowców, trenerów, instruktorów, pasjonatów i zawodowców. Jest numerem jeden wśród edukacyjnych czasopism dla branży fitness w Polsce.
Przejdź na stronę
Jedyne czasopismo dla pomocy społecznej łączące w sobie tematy z zakresu procedur prawnych i świadczeń społecznych z poradami psychologów w zakresie pracy z klientem i praktycznymi analizami przypadków.
Przejdź na stronę
Praktyczne czasopismo dla logopedów pod nadzorem Polskiego Związku Logopedów. W każdym numerze oferujemy 64 strony merytorycznych artykułów: analizy przypadków, przedstawiamy nowe i skuteczne metody terapii oraz gotowe do wykorzystania zestawy ćwiczeń, scenariusze, karty pracy i wskazówki przygotowane zawsze pod kierunkiem redaktora merytorycznego.
Przejdź na stronę
Forum Nowoczesnego Budownictwa to pierwszy na rynku specjalistyczny magazyn, który został zaprojektowany z myślą o aktualnych wymaganiach stawianych przez architektów, projektantów, wykonawców, inwestorów oraz kierowników budów.Czasopismo adresowane wyłącznie do specjalistów zawodowo zajmujących się budownictwem. Jako jedyni dajemy wskazówki do pracy z konkretnymi problemami oraz omawiamy zasady rozwiązań w sytuacjach niestandardowych.
Przejdź na stronę
Dwumiesięcznik skierowany do lekarzy pediatrów - praktyków, którzy poszukują jasnych i praktycznych wskazówek oraz rozwiązań gotowych do zastosowania podczas pracy z pacjentami.
Przejdź na stronę
W każdym numerze procesy leczenia rozpisane są w formie gotowych instrukcji, w których krok po kroku prezentujemy diagnostykę USG pacjentek, szczegółowe wytyczne w zakresie leczenia farmakologicznego i techniki wykonywania zabiegów.
Przejdź na stronę
Już 10 lat wspieramy pedagogów i psychologów szkolnych oraz nauczycieli - wychowawców w skutecznej pracy. Co miesiąc oferujemy Wam 64 strony oraz dostęp do wszystkich archiwalnych numerów. W każdym numerze tworzymy specjalnie dla Was dokumenty gotowe do wykorzystania w codziennej pracy. Piszą dla Was wyłącznie doświadczeni pedagodzy, psychologowie oraz eksperci w dziedzinie oświaty.
Przejdź na stronę
Wspieramy nauczycieli z pasją, podpowiadając jak wzmacniać motywację ucznia oraz kształcić umiejętność funkcjonalnego używania języka. Co miesiąc oferujemy Wam 64 strony praktycznych artykułów i scenariuszy zajęć co dwa miesiące oraz dostęp do numerów archiwalnych podejmujących tematy dotyczące m.in. wprowadzania kreatywnych metod nauczania, wykorzystania nowych technologii na zajęciach, sposobów na zaangażowanie i zmotywowanie uczniów. Podpowiadamy jak zachęcić do mówienia w języku obcym oraz w jaki sposób pokazać, że angielska gramatyka może być interesująca!
Przejdź na stronę
Czasopismo HR Business Partner to pierwszy na rynku magazyn oparty na metodzie case study. Czasopismo powstało jako odpowiedź na nowe wyzwania stojące przed działami HR, takie jak rynek pracownika, pogoń za cięciem kosztów i zwiększaniem efektywności, nowe wymagania młodej kadry. HR Business Partner przedstawia nowoczesne narzędzia i gotowe rozwiązania w procesach rekrutacji, motywowaniu i rozwoju.
Przejdź na stronę
Czasopismo, które porusza najnowsze zagadnienia z zakresu diagnostyki i leczenia pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi oraz diabetyków. Daje pewność, że prowadzone leczenie jest zgodne z obowiązującymi standardami polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.
Przejdź na stronę
Czasopismo "Matematyka" wspiera nauczycieli matematyki na wszystkich etapach nauczania szkolnego, dostarczając szeroką wiedzę metodyczną i praktyczną. W czasopiśmie znajdziesz podpowiedzi, jak przeprowadzić ciekawe zajęcia oraz jak angażować uczniów i podnosić ich aktywność.
Przejdź na stronę
To jedyny na rynku miesięcznik, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu m.in. ustawy o własności lokali, ustawy o gospodarce nieruchomościami, prawa spółdzielczego i przepisów finansowo-księgowych. Co miesiąc publikujemy 32 strony wyłącznie istotnych zagadnień dla właścicieli i zarządców nieruchomości, zarządów wspólnot mieszkaniowych oraz organów spółdzielni a także jasnych i zwięzłych komentarzy do orzeczeń sądowych.
Przejdź na stronę
Już 9 lat wspieramy dyrektorów przedszkoli publicznych i niepublicznych w skutecznej pracy. Co miesiąc oferujemy Wam 64 strony oraz dostęp do wszystkich archiwalnych numerów na portalu czasopisma. W każdym numerze tworzymy specjalnie dla Was dokumenty gotowe do wykorzystania w codziennej pracy.
Przejdź na stronę
W każdym wydaniu oferujemy omówienie bieżących zmian prawnych wpływających na funkcjonowanie systemu oświaty oraz najczęstszych problemów napotykanych przez dyrektorów. Praktyczna wiedza uzupełniona jest o użyteczne narzędzia, które znajdują zastosowanie w codziennej pracy.
Przejdź na stronę
56 stron praktycznych rozwiązań najczęstszych problemów, z jakimi spotykają się zamawiający w toku postępowania o zamówienie publiczne, i wykonawcy, przygotowując oferty. Czasopismo wydawane pod patronatem OSKZP.
Przejdź na stronę
Praktyczne czasopismo dla wszystkich zajmujących się zawodowo naturalnymi metodami leczenia, ale także dla wszystkich, którzy chcą wspierać swoje zdrowie z pomocą natury.
Przejdź na stronę
„Polonistyka” już od 70 lat jest czasopismem dla nauczyciela polonisty, który w swojej pracy dąży do poszerzania zakresu kompetencji w obszarach: językowym, literackim i metodycznym, stawiając przy tym na efektywny dialog ze współczesnym uczniem. Wydania tematyczne dwumiesięcznika dedykowane są aktywnym pedagogom, którzy pragną skutecznie realizować podstawę programową poprzez zindywidualizowaną pracę z uczniem, alternatywne formy nauczania, z zastosowaniem nowych technologii w procesie edukacji.
Przejdź na stronę
Praktyczne czasopismo dla fizjoterapeutów i rehabilitantów przedstawiające zarówno najskuteczniejsze metody fizjoterapii, jak i studia przypadków wraz z programem postępowania - przygotowanymi przez certyfikowanych instruktorów i terapeutów.
Przejdź na stronę
Nowoczesne źródło wiedzy czerpanej wprost z najlepszych gabinetów lekarskich i oddziałów ortopedycznych w kraju. Odnosi się do najlepszych i rzetelnych doniesień z obszaru diagnostyki i postępowania w szerokim spektrum przypadków i schorzeń, znacznie przyspieszających proces leczenia.
Przejdź na stronę
Pierwsze na rynku zawodowe czasopismo psychologów i psychoterapeutów dzieci i dorosłych zdecydowanie odpowiada na pytanie: jak skutecznie służyć pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną na miarę uwarunkowań XXI wieku.
Przejdź na stronę
Terapia Specjalna to czasopismo tworzone z myślą o specjalistach pracujących z różnymi grupami osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych. W każdym numerze prezentujemy zalecenia terapeutyczne, które cieszą się uznaniem ze względu na swoją efektywność. Pokazujemy różne sposoby pracy w praktycznym ujęciu. W każdym wydaniu znajdziesz bank pomysłów z oryginalnymi, autorskimi scenariuszami do różnych zaburzeń rozwoju i zachowania wraz z gotowymi kartami pracy.
Przejdź na stronę
Dwumiesięcznik adresowany do nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów szkolnych klubów sportowych oraz studentów uczelni wychowania fizycznego. Jest to przewodnik po najpopularniejszych dyscyplinach sportu. W każdym numerze zamieszczamy scenariusze i osnowy, które z powodzeniem można wykorzystać na zajęciach.
Przejdź na stronę
Miesięcznik redagowany przez najlepszych ekspertów, zawierający materiały dydaktyczne dostosowane do pracy z dziećmi w przedszkolu, takie jak: atrakcyjne scenariusze zajęć, wiersze i piosenki, karty pracy, prezentujący nowe spojrzenie na systemy i metody wychowawcze oraz praktyczne wskazówki w zakresie wspomagania rozwoju dziecka w przedszkolu.
Przejdź na stronę
48 stron zawierających praktyczne artykuły z najbardziej aktualnymi treściamiw zgodzie z nową podstawą programową, a także scenariusze wspierających codzienną pracę nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Czasopismo podnosi i doskonali umiejętności zawodowe nauczycieli, poszerza wiedzę w zakresie prowadzenia zajęć zintegrowanych.
Przejdź na stronę