
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
W jednym miejscu, w jednym czasie, w wyjątkowym entourage’u, zabytkowej CONCORDIA DESIGN, w bezpośrednim sąsiedztwie Biurowca Bałtyk, BRYŁY ROKU 2017 odbędzie się największe wydarzenie budowlano-architektoniczne tej jesieni!
Panel specjalny:
„Specustawa mieszkaniowa” – co nowe, zmienione od 22 sierpnia 2018 r. zmieniają w procesie inwestycyjno-budowlanym
Po panelu dyskusyjnym zapraszamy Państwa do STREFY NETWORKINGU
Bałtyk – europejski biurowiec w sercu Wielkopolski
Nagroda Architektoniczna Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za rok 2017,
Bryła Roku 2017, wg internautów; Prime Property Prize 2017; TopBuilder, kategoria: inwestycje; Grand Prix w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2017.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy inwestora: Ewa Voelkel-Krokowicz Concordia Design , Michał Włodarczyk Garvest Real Estate
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy Inspektora Nadzoru Inwestorskiego
ODBIORY: Z perspektywy Państwowej Inspekcji Sanitarnej: Lilla Łabno Wielkopolska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – innowacyjne połączenie nowoczesności z tradycyjną architekturą regionu
Bryła Roku Jury 2017; Nagroda Roku 2017 Grand Prix Stowarzyszenia Architektów Polskich; Nagroda Architektoniczna Polityki 2017.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy architekta: arch. Krzysztof Mycielski, Grupa 5 Architekci
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy projektanta
ODBIORY: Z perspektywy Państwowej Straży Pożarnej mgr inż. pożarnictwa Kamil Skieresz
Muzeum Ognia w Żorach – synergia formy i funkcji
Nominacja w konkursie German Design Award 2018; nominacja do nagrody w plebiscycie Polska Architektura 2014, nominacja do "7 nowych cudów Polski" przez miesięcznik National Geographic.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy architekta: arch. Oskar Grąbczewski, OVO Grąbczewscy Architekci
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy konstruktora
ODBIORY: Z perspektywy Inspekcji Nadzoru Budowlanego: Katarzyna Mateja Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Piekary Śląskie
mgr inż. arch. Krzysztof Mycielski
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (wyróżniony w konkursie SARP na najlepszy dyplom 1996 roku w Polsce). Pracował w Atelier 2 (1996-1997) i Szymborski & Zielonka Architekci (1997-1998). W 1998 roku współzakładał pracownię Grupa 5 Architekci, jest w niej jednym ze wspólników.. Autor tekstów o współczesnej architekturze – między innymi w „Gazecie Wyborczej”, „Życiu”, „National Geographic” i „Deutsche Bauzeitung”. Nauczyciel akademicki. W latach 2009-2018 prowadził wykłady i zajęcia z teorii i historii architektury współczesnej na Wydziale Architektury i Budownictwa Politechniki Lubelskiej. Od 2017 roku prowadzi zajęcia z rysunku analitycznego, a od 2018 roku także z teorii architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.
mgr inż. arch. Rafał Zelent
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (1998, dyplom wyróżniony przez MSWiA). Przed studiami był zatrudniony w pracowni Bogusławski-Jankowski (1989-1990), po ich ukończeniu – w Acanthus Lawrence and Wrightson Architects w Londynie (1998-2000) i w Bulanda, Mucha Architekci (2000-2002). W 2003 roku rozpoczął współpracę z pracownią Grupa 5 Architekci, od 2006 roku był w niej partnerem, od 2010 roku jest jednym ze wspólników.
mgr inż. arch. Barbara i Oskar Grąbczewscy
Prowadzą od 2002 roku pracownię OVO Grąbczewscy Architekci. Laureaci ponad 50 nagród, wyróżnień i nominacji w konkursach i przeglądach architektonicznych, w tym Nagrody Roku SARP dla najlepszych budynków zrealizowanych w Polsce w 2006 i 2016 roku, Nagrody Polski Cement w architekturze w 2007 roku, Europe 40 under 40 2009, nagrody Sportowy Obiekt Roku 2011, finaliści nagrody Życie w Architekturze w 2012 i 2015 roku, nominowani do nagrody Miesa van der Rohe 2017. Do najważniejszych budynków zrealizowanych przez OVO należą Muzeum Ognia w Żorach, Centrum Administracyjne w Wielkiej Wsi, Pawilon Paleontologiczny w Krasiejowie (wraz z Goczołowie Architekci), Łaźnia Łańcuszkowa w Zabrzu (wraz z Konior Studio), ośrodki zdrowia w Gierałtowicach i Przyszowicach.
mgr inż. arch. Małecki Wojciech
Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej. Od 1997 wraz z żoną Joanną prowadzi wspólną pracownię MAŁECCY biuro projektowe. Laureat w konkursie na Centrum Kulturalne i Religijne w Japonii. Wyróżnienia w konkursach: Architektura Roku 2011 Wnętrze Centrum Konferencyjnego ING, Architektura Roku 2012 Zespół Mieszkaniowy Enklawa Modernistyczna w Katowicach, Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2013 - Zespół Sportowy Bażantowo w Katowicach. Współautor nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach ( nagrodzony w 2018 roku: Bryłą Roku, Grand Prix Nagrody Architektonicznej Polityki), nowego Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, przebudowy Ambasady RP w Abudży, Kopenhadze, Sztokholmie, nowej Rezydencji Ambasadora RP w Sztokholmie, Konsulatu RP w Winnicy, Instytutu Polskiego w St. Petersburgu, wieloletni członek Zarządu SARP Katowice.
adw. Andrzej Kulak
W praktyce zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych dotyczących procesu budowlanego, prac projektowych oraz nieruchomości. Współpracuje z podmiotami publicznymi i prywatnymi w zakresie realizacji przez te podmioty inwestycji budowlanych.
Ewa Voelkel-Krokowicz
Właścicielka Concordia Design - pierwszego w Polsce prywatnego centrum designu i kreatywności, które inicjuje szereg działań dla biznesu, dorosłych i dla dzieci.
Concordia Design to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy działalność komercyjną i edukacyjną. Dla biznesu świadczy usługi konsultingowe oraz projektowania eventów, a poprzez wydarzenia otwarte realizuje program edukacji w obszarze designu. Częścią centrum jest również restauracja Concordia Taste, w której design współgra z najlepszą kuchnią i projektem wnętrz.
Wyjątkowy model biznesowy stworzony przez Ewę Voelkel Krokowicz stale się rozrasta i zmienia. Obecnie centrum odpowiada również za projekty związane z kulturą i sztuką realizowane w ramach Przystani Sztuki oraz w Auli Artis. Planowana jest też ekspansja do Wrocławia, gdzie na Wyspie Słodowej 7 powstanie Concordia Hub, która swoje działania koncentrować będzie wokół środowiska start upów.
Ewa Voelkel-Krokowicz działa w kilku stowarzyszeniach i organizacjach m.in.: Fundacja Liderek Biznesu, Wielkopolska Loża Biznesu, Rada Programowa Teatru Polskiego, FBN Polska, Rada Powiernicza Uniwersytetu SWPS.
mgr inż. budownictwa Katarzyna Barbara Mateja
Ukończyła studia w specjalności Inżynieria Miejska w stopniu inżyniera oraz w specjalności Inżynieria Procesów Budowlanych – Technologię i Zarządzanie w Budownictwie w stopniu magistra na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2005 r. do dziś związana zawodowo ze śląskimi organami nadzoru budowlanego.
mgr. inż pożarnictwa Kamil Skieresz
Od 2006 roku funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej. W 2008 roku ukończył Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, następnie kontynuował naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując w 2012 roku tytuł inżyniera pożarnictwa, a w 2014 roku mgr inż. pożarnictwa. Poza pracą jako strażak na podziale bojowym (od ratownika po dowódcę zmiany), jego pasją jest prewencja pożarowa. W latach 2013-2017 podpisał umowę z liczącą się na wrocławskim rynku firmą z branży przeciwpożarowej, gdzie nadzorował wiele obiektów, uczestniczył w ich odbiorach oraz opracowywał dokumentację przeciwpożarową. Od 2017 roku właściciel rozwijającej się firmy na rynku poznańskim.
Jakub Głaz
Krytyk architektury, publicysta, animator działań przestrzennych 1977
Z wykształcenia architekt. Zajmuje się popularyzacją i krytyką architektury w prasie, radiu i telewizji oraz działaniami na rzecz naprawy miast, współtwórca poznańskiej inicjatywy "Centrum Otwarte" zajmującej edukacją i animacją działań w zakresie architektury i urbanistyki.
Współautor książki dla dzieci i dorosłych „Wspólne nie znaczy niczyje” oraz telewizyjnego cyklu „Księga Przestrzeni”. Jeden z laureatów zeszłorocznej nagrody dziennikarskiej Izby Architektów RP.
mgr inż. Lilla Łabno
Uzyskałam tytuł magistra inżyniera na kierunku Inżynierii Środowiska Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej w 1992 roku. Od 2005r pracuję w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W latach 2007 - 2017 pełniłam funkcję kierownika Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu. Od stycznia 2018 roku jestem kierownikiem Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu.
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kongres-architektury.pl. w zakładce „Weź udział”. W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres BOK@forum-media.pl z informacją o chęci wzięcia udziału w konferencji.
Po wypełnieniu formularza automatycznie generuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, jeśli takie potwierdzenie nie pojawi się, to prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta (bok@forum-media.pl).
Tak, w przypadku mnogich zamówień obowiązuje następująca polityka rabatowa:
3-4 osoby 10% rabatu
5 i powyżej 15% rabatu
Przed konferencją wysyłana jest do uczestników faktura proforma, którą można opłacić, ale nie jest to wymagane do udziału w konferencji. Kolejna faktura wysyłana jest po konferencji. Uczestnicy, którzy nie opłacili proformy, są zobowiązani do opłacenia faktury wysłanej po konferencji.
Za udział w konferencji można zapłacić na podstawie faktury proformy przed rozpoczęciem konferencji lub faktury VAT wysyłanej do uczestników po konferencji. Opłacenie proformy nie jest warunkiem koniecznym do udziału w konferencji.
Wszelkie zmiany dotyczące danych podanych do faktury należy wysłać drogą mailową pod adres BOK@forum-media.pl. Zmiany zostaną wprowadzone w ciągu 48 h.
Uczestnik ma prawo zrezygnować z konferencji w terminie do 30 dni przed datą konferencji. Osoba, która zapisała się na konferencję i nie zrezygnowała z udziału w terminie do 30 dni przed datą konferencji, zostanie obciążona kosztami uczestnictwa, nawet jeśli nie wzięła udziału w wydarzeniu niezależnie od przyczyn, dla których nie dotarła na konferencję. Uczestnik, który nie wziął udziału w konferencji, otrzyma drukowane materiały konferencyjne oraz prezentacje multimedialne, na których udostępnienie zgodzi się prelegent.
Aby zmienić dane uczestnika konferencji, należy wysłać wiadomość mailową pod adres BOK@forum-media.pl. W wiadomości proszę podać dane, jakie mają zostać zmienione, oraz numer klienta lub nazwę podmiotu zgłaszającego.
Dokładna informacja o tym, jak dojechać na miejsce konferencji, zostanie wysłana dwa tygodnie przed terminem konferencji pod adres e-mail podany w zgłoszeniu.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00, prosimy o przybycie 15 minut wcześniej i zarejestrowanie się w recepcji. Konferencja planowo zakończy się o godzinie 18.00, jednak informujemy, że wydarzenie może się przedłużyć, w szczególności w sytuacji wzmożonej dyskusji uczestników konferencji.
Każdy uczestnik otrzyma materiały składające się z drukowanych materiałów merytorycznych oraz prezentacji multimedialnych. Zapewniamy również długopis i notatnik. Po zakończeniu konferencji każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
Największe wydarzenie architektoniczne tej jesieni odbędzie się w wyjątkowym entourage’u, zabytkowej CONCORDIA DESIGN, w bezpośrednim sąsiedztwie Biurowca Bałtyk, BRYŁY ROKU 2017.